KADINCA MEDYA

ZAYIF GÖRÜNMEK İÇİN NASIL GİYİNMELİ

1.Bedeni bölün
Sezonun sürprizi olan renk blokları, vücudu net bir şekilde bölerek uzun boyluların en iyi arkadaşı oluyor. Üst ve alt tarafı ayrı renklerden oluşan bir elbise giyebilecdeğiniz gibi, farklı renklerden parçaları da birleştirebilirsiniz.

2. Şekilli bacaklar yaratın
Bacaklarınız çelimsizse artık üzülmeyin!
Diz altı etekler(sezonun trendi kloş kesimleri deneyebilirsiniz) baldırların en geniş olduğu kısımda bittiği için bacaklarınızı daha şekilli gösterir. Yüksek topuklulardan destek almayı da unutmayın

3. Geniş omuzları dengeleyin
70’ lerin geri geldiği bu sezon, geniş kenarlı şapkalardan faydalanmanın tam da sırası. Omzunuzu daha dar göstermenin yanı sıra, belinizide incektecek.

4. Trendy bir kamuflaj kullanın
Maksi etekler uzun zamandır bu kadar moda olmamıştı. Siz de bacaklarınızı forma sokana kadar onları bu eteklerle gizleyin.

5. Adımlarınızı mükemmel atın
Bantlı ayakkabılar giyerken bantların bulunduğu yere dikkat edin. Bacak boyunuzu uzatmak için bilekten bağlanan bantlar yerine, ayağın burun kısmına yakın olanları tercih edin.

6. Düz bir silulet oluşturun
Düz kesim boru paça ipek pantolonlarla fazlalıkları kamufle ederken bacak boyunuzu da uzatın

7. Tüm dikkatlari gövdenize çekin
Gövdeyi şekillendiren korseler şüphesiz her kadının gizli silahıdır. Kalp yaka ve ön ortadan dikey inen fermuar gibi bir detay sizi daha da ince gösterecek

8. Belinizi inceltin
Louis Vuitton’ un bu sezon koleksiyonunda fazlaca yer verdiği kalın kemerler, şıklığının yanı sıra beldeki istenmeyen fazlalıkları da kamufle ediyor.Belinizi vurgulamak sizi her zaman daha ince gösterir, bunu da hatırlatalım.

9. Boyunuzu uzatın
Tulumlar uzun bir silulet yaratırlar. Etkiyi arttırmak için dikey kruvaze yakalı ve topuklu ayakkabılarınızı örtecek uzunluktaki tulumları tercih edin.

10. Kendinizi küçültün
Büyük aksesuarlar olduğunuzdan daha küçük görünmenizi sağlar. Canlı rengiyle tüm dikkatleri çeken bu sert kalıplı büyük çantayı ister elinizde taşıyın, ister çapraz takarak basenlerinizi örtün

11. Kıvrımlara şans verin
Jonathan Saunders’ ın bu akıllıca tasarlanmış elbisesinde görebileceğiniz gibi beldeki ve diz üstündeki yatay çizgiler vücudun en ince olan bölgelerine dikkat çekerek kusursuz bir siluet sağlıyor.

12. İddialı olun
Geniş kadranlı erkeksi saatlerle bilekelrinizin ne kadar ince göründiğine şaşıracaksınız.

13. Bacaklarınızı vurgulayın
‘Cool’ bir tarz sağlayan cepler, bacağı uzatan dikey pililer ve yüksek bel. Tüm bunlar buluştuğunda ince ve uzun bacakları garanti ediyor

14. Kalçalarınızı gizleyin
Uzun ve dökümlü bir ‘blazer’ ı kalça ve basenlerinizi örtmek için kullanın. İnce uzun yakalı bir modeli tercih edin ve kollarını kıvırarak bileklerinizi açıkta bırakın.

15. A – Kesimden yardım alın
Armut tipi vücutların imdadına yetişen buelbiseyle tüm bakışlar üzerinize çevrilecek. Geniş pilili kloş eteğiyle kalçanızı gizlerken bele oturan kesimiyle hacimli görünmenizi engelliyor
16. Kum saati siluleti
Gucci’ nin elbisesindeki gibi kayık yakalar dar omuzları daha geniş gösteriyor. Vücuda oturan bu elbise kalçadaki saçakları sayesinde aynı zamanda beli daha ince gösteriyor.Minimalizimin ustası Celine ve MaxMara da bu görünüme yaz koleksiyonlarında yer verdi.
17. Beyazla incelin
Bu yazın beyazları dökümlü ve uzun bir siluet yaratmak için bir araya geliyorlar. Bacakları ince gösteren dökümlü pantolonları gövdeyi uazatan smokin ceketlerle giyin.
(alışveriş)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...